Otwierasz własną firmę? Zapytaj się o dofinansowanie

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości wsparcia osób planujących otwarcie działalności gospodarczej z programów Unii Europejskiej. W tym zakresie omówiona zostanie oferta Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 oraz programów krajowych: Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 i Program Rozwoju Obszarów Wiejskich. Dodatkowo program spotkania przewiduje omówienie pożyczek w ramach Inicjatywy Jeremie 2, programu Wsparcie w starcie oraz mikropożyczek. Podczas spotkania przedstawione zostaną również źródła informacji o Funduszach Europejskich, w tym oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 24 października w godzinach od 10.00 do 12.00, w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 34, sala posiedzeń nr 2 na parterze.

Do udziału zaproszonme są wszystkie osoby planujące otwarcie działalności gospodarczej. W celu wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza on-line ("Weź udział"). Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.