konin facebook

Aktualności

05-03-2018

Poznajmy się lokalnie – jedno spotkanie, mnóstwo możliwości

Konińskie spółki Grupy Konimpex we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Koninie zapraszają przewoźników z regionu konińskiego do udziału w Forum Logistyczno-Transportowym. Rejestracja już trwa!

czytaj więcej
19-03-2019

Aktywizacja osób młodych

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie w styczniu rozpoczął rekrutację do projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie konińskim" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Poniżej szczegółowe informacje dotyczące naboru i samego programu.

czytaj więcej
12-12-2017

Przerwa techniczna

Wydział Obsługi Inwestora Urzędu Miejskiego w Koninie informuje, że w dniach 8-12 grudnia na stronie internetowej www.gospodarka.konin.pl prowadzone były prace konserwacyjne, które spowodowały trudności w korzystaniu ze strony internetowej. Za powstałe niedogodności przepraszamy.

czytaj więcej
14-03-2018

Targi Przedsiębiorczości po raz czwarty

Miasto Konin zaprasza przedsiębiorców do udziału w charakterze wystawcy lub zwiedzającego w IV Konińskich Targach Przedsiębiorczości pod hasłem Przemysł Spożywczy.

czytaj więcej
23-04-2018

Miasto znakuje tereny inwestycyjne

Miasto Konin oznakowało tereny inwestycyjne. Jedenaście tablic informacyjnych stanęło już na terenach, które czekają na inwestorów.

czytaj więcej
12-06-2018

W ratuszu o rozwoju małych przedsiębiorstw

Instrumenty finansowe, rozwój sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw" - to temat spotkania przedsiębiorców powiatu konińskiego i miasta Konina, które odbędzie się 12 czerwca w sali ratuszowej Urzędu Miejskiego w Koninie.

czytaj więcej
05-02-2019

Zapobieganie ryzykom w eksporcie

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie w ramach działalności ośrodka Enterprise Europe Network serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie pod nazwą „Zapobieganie ryzykom w eksporcie wraz ze strategią zabezpieczania i finansowania transakcji międzynarodowych”. Odbędzie się ono już 19 lutego, w godzinach 10:00-160:00, w budynku Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie.

czytaj więcej
31-07-2018

Forum Biznesu przy okazji Szczytu Inicjatywy Trójmorza

Krajowa Izba Gospodarcza współpracując z Izbą Przemysłowo-Handlową Rumunii zaprasza do udziału w Forum Biznesu, które odbędzie się przy okazji Szczytu Inicjatywy Trójmorza w dniach 17-18 września 2018 r. w Bukareszcie.

czytaj więcej
02-10-2017

Unijne pieniądze dla firm

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczęła oficjalnie realizację Inicjatywy JEREMIE2. W ramach projektu mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą ubiegać się o unijne pożyczki. W ofercie dla firm znalazły się trzy produkty pożyczkowe z atrakcyjnym oprocentowaniem od 1,23%. Jest ono stałe i niezmienne przez cały okres spłaty a przedsiębiorca nie ponosi dodatkowych opłat i prowizji związanych z rozpatrzeniem wniosku.

czytaj więcej
28-05-2018

III Forum Eksportowe

Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego zaprasza na III Forum Eksportowe, które odbędzie się dnia 15 czerwca br. w siedzibie Urzędu przy al. Niepodległości 34 w Poznaniu.

czytaj więcej