konin facebook

Baza ofert

.

28-05-2018

Kimideco Kinga Michalska Susuł

Dekoracja sal weselnych, kościołów, pełna oprawa florystyczna wesel i innych imprez okolicznościowych.

czytaj więcej
28-05-2018

VN CONSULTING BEATA FRONTCZAK

VN CONSULTING BEATA FRONTCZAK - poszukuję firm zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania UE do przedsięwzięć rozwojowych - poszukuję konsultantów zainteresowanych udziałem w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie - poszukuję firm zainteresowanych rozwojem eksportu, ze szczególnym uwzględnieniem Włoch

czytaj więcej
16-04-2018

Escape Room - Fabrykę Zagadek w Koninie.

Escape room wywodzi się z prostych gier online, w których gracz budził się w nieznanym sobie miejscu i musiał się z niego wydostać, rozwiązując serię zagadek. Teraz takich emocji doznasz w rzeczywistości. Możesz przenieść się w inne czasy, rozwiązać tajemnicę, świetnie się bawić i scalić więzy przyjacielskie czy współpracownicze. Jak? Wystarczy wejść do nietypowej fabryki, w której wytwarzane są dobre emocje.

czytaj więcej
16-04-2018

Eko – Cerber Joanna Mendelak

Eko-Cerber jest firmą konsultingową, świadczącą usługi doradcze w zakresie ochrony danych osobowych – uwzględniając nowe regulacje prawne „RODO”, ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

czytaj więcej
03-01-2018

Uniwersytet SWPS, Biuro Studiów podyplomowych i Szkoleń

SWPS Training to dział Uniwersytetu SWPS zajmujący się organizacją szkoleń, konsultacji i wszelkich form wsparcia biznesu oraz podniesienia jakości życia codziennego poprzez zastosowanie najnowszej wiedzy naukowej.

czytaj więcej
03-01-2018

KONSULTANT Centrum Finansowo - Doradcze Sp. z o.o.

Profesjonalna firma księgowa oraz usługi konsultingowe: studia wykonalności, wnioski o dofinansowanie przedsięwzięć.

czytaj więcej
03-01-2018

BIO- BUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Hurtowania Kostki Brukowej BIOBUD zapewnia kompleksowe usługi: doradztwo techniczne i wycena materiału, transport ciężarowy z żurawiem HDS, wykonanie projekt oraz jego realizację.

czytaj więcej
03-01-2018

Drukarnia - studio graficzne - agencja reklamowa

Leon Studio oferuje pełną gamę produktów poligraficznych, dzięki drukarkom offsetowym, cyfrowym czy solwentowym gwarantujemy najlepsze ceny w regionie.

czytaj więcej
03-01-2018

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe TRANS-GAJ s.c.

Firma Transgaj wykonuje prace projektowe, urządzeniowe i pielęgnacyjne terenów zieleni oraz prace brukarskie placów, dróg , parkingów o chodników. Zajmuje się również sprzedażą materiału szkółkarskiego.

czytaj więcej
03-01-2018

Patron Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Firma Patron świadczy usługi zaopatrzeniowe dla innych podmiotów z branży medycznej oraz klientów indywidualnych

czytaj więcej