konin facebook

Aktualności

16-05-2017

Szkolenie dla przedsiębiorców

Konińska Izba Gospodarcza zaprasza na szkolenie z wykorzystania nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych w promocji i sprzedaży produktów/usług lokalnych.

czytaj więcej
09-05-2017

Staże dla uczniów i studentów

W związku z realizowanym Programem Wspierania Przedsiębiorczości w Koninie na lata 2017 – 2019 Miasto Konin po raz kolejny organizuje konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów konińskich uczelni.

czytaj więcej
24-04-2017

Wsparcie dla osób bezrobotnych

Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu w partnerstwie z Ośrodkiem Doradztwa Biznesowego Jarosława Napierały realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Outplacement w województwie wielkopolskim”.

czytaj więcej
24-04-2017

Projekt dla kobiet

Informujemy, że Centralna Agencja Rozliczeń z siedzibą w Poznaniu prowadzi rekrutację do projektu pn. „Kobiety Biznesu”.

czytaj więcej
13-04-2017

Koniński Kongres Gospodarczy

25 kwietnia 2017 roku Fundacja Munilab organizuje Koniński Kongres Gospodarczy, który odbędzie się w Sali Bankietowej Factoria.

czytaj więcej
10-04-2017

III Konińskie Targi Przedsiębiorczości już za nami

III Konińskie Targi Przedsiębiorczości pod hasłem przewodnim Przemysł Spożywczy już za nami. Targi odbyły się 8 kwietnia. W tegorocznych targach udział wzięło ponad 50 wystawców z branży spożywczej, w tym wystawcy z naszych miast partnerskich: Wakefield z Wielkiej Brytanii, Dobele z Łotwy oraz Henin Beaumont z Francji.

czytaj więcej
31-03-2017

Targi Spożywcze w Koninie

Prezydent Miasta Konina serdecznie zaprasza na III Konińskie Targi Przedsiębiorczości, których tematem przewodnim będzie Przemysł Spożywczy.

czytaj więcej
10-03-2017

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Informujemy iż Instytucje Państwa, w tym Ministerstwo Rozwoju, realizując Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, podejmują działania zmierzające do poprawy jakości stanowionego prawa i jego stosowania, zwiększenia efektywności funkcjonowania instytucji publicznych, a także większego wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w zarządzaniu państwem i komunikacji z przedsiębiorcami.

czytaj więcej
10-03-2017

Wznowienie naboru Wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie wznawia nabór Wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych.

czytaj więcej
10-03-2017

Ogłoszenie o naborze

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie ogłasza nabór Wniosków w sprawie przyznania osobie bezrobotnej jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

czytaj więcej