konin facebook

Aktualności

14-11-2017

Asertywność i komunikacja w obsłudze klienta - szkolenie dla konińskich przedsiębiorców

Rola standardów w budowaniu profesjonalnej obsługi klienta, typologia klientów, oraz typowe błędy w komunikacji z klientem - to tylko niektóre tematy, jakie będą poruszane podczas szkolenia na temat "Asertywność i komunikacja w obsłudze klienta".

czytaj więcej
13-11-2017

KIG o rewitalizacji Starówki

W ramach projektu „Rewitalizacja konińskiej Starówki – opracowanie lokalnego programu rewitalizacji na lata 2016-2023 wraz z modelowym pilotażem”, w 2017 roku zaplanowano cykl siedmiu spotkań dotyczących tematyki rewitalizacji. Spotkania są organizowane przez Konińską Izbę Gospodarczą przy współpracy z Urzędem Miejskim w Koninie.

czytaj więcej
09-11-2017

Ruszyła kampania promocyjna terenów inwestycyjnych

Wydział Obsługi Inwestora Urzędu Miejskiego w Koninie ruszył z kampanią promocyjną terenów inwestycyjnych. W tym celu wykorzystuje tablice reklamowe oraz przygotowuje się do marketingu internetowego.

czytaj więcej
08-11-2017

Zamówienia publiczne bez tajemnic

„Zamówienia publiczne dla wykonawców” - to nazwa kolejnego już bezpłatnego szkolenia, w którym wzięli udział przedsiębiorcy z naszego miasta i regionu. W wydarzeniu, które odbyło się wczoraj uczestniczyło dwudziestu czterech przedsiębiorców oraz pracowników firm zainteresowanych tematyką zamówień publicznych.

czytaj więcej
06-11-2017

Ruszyła Akademia Młodej Przedsiębiorczości

Po raz piąty ruszyła Akademia Młodej Przedsiębiorczości, której założeniem jest zorganizowanie szkoleń i wizyt studyjnych pozwalających nabyć praktyczne umiejętności zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

czytaj więcej
02-11-2017

Rusza budowa łącznika

Rusza budowa łącznika od ulicy Przemysłowej do Kleczewskiej. Inwestycja o tyle ważna, gdyż skomunikuje tereny inwestycyjne w Międzylesiu.

czytaj więcej
25-10-2017

Zamówienia publiczne dla wykonawców

Już 7 listopada konińscy przedsiębiorcy i ich pracownicy będą mogli wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu pod nazwą "Zamówienia publiczne dla wykonawców".

czytaj więcej
20-10-2017

Rewitalizacja po raz piąty

Już 26 października odbędzie się spotkanie dotyczące integracji wielopokoleniowej, edukacji i kultury w procesie rewitalizacji.

czytaj więcej
19-10-2017

VAT bez tajemnic

Blisko trzydzieści osób uczestniczyło we wczorajszym szkoleniu pod nazwą "Podatki VAT w przedsiębiorstwie".

czytaj więcej
16-10-2017

Zakładasz firmę? Zgłoś się po dotację na start!

Nawet dwadzieścia trzy tysiące złotych dofinansowania na założenie własnej działalności gospodarczej można uzyskać w ramach projektu, do którego rekrutują pracownicy Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie.

czytaj więcej