konin facebook

Aktualności

15-03-2018

Roland Pracodawcą Przyjaznym Pracownikom

Roland International Polska Sp.z o.o. z Konina została wyróżniona tytułem „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. Nagroda przyznawana jest w ramach konkursu organizowanego od 2008 roku przez NSZZ "Solidarność" pod patronatem Prezydenta RP. Uroczystość odbyła się 26 lutego.

czytaj więcej
06-08-2018

PAIH zachęca do wpisu do katalogów targowych

W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) zachęcamy przedsiębiorców do wpisu do katalogów targowych dystrybuowanych na stoiskach narodowych na targach zagranicznych w 2019 r.

czytaj więcej
24-04-2017

Projekt dla kobiet

Informujemy, że Centralna Agencja Rozliczeń z siedzibą w Poznaniu prowadzi rekrutację do projektu pn. „Kobiety Biznesu”.

czytaj więcej
24-08-2017

Spacer badawczy po starówce

W ramach projektu „Rewitalizacja konińskiej Starówki – opracowanie lokalnego programu rewitalizacji na lata 2016-2023 wraz z modelowym pilotażem” w 2017 roku zaplanowano cykl siedmiu spotkań dotyczących tematyki rewitalizacji. Spotkania są organizowane przez Konińską Izbę Gospodarczą przy współpracy z Urzędem Miejskim w Koninie.

czytaj więcej
09-11-2017

Ruszyła kampania promocyjna terenów inwestycyjnych

Wydział Obsługi Inwestora Urzędu Miejskiego w Koninie ruszył z kampanią promocyjną terenów inwestycyjnych. W tym celu wykorzystuje tablice reklamowe oraz przygotowuje się do marketingu internetowego.

czytaj więcej
18-05-2018

Konin będzie się promował na Expo Real 2018

Dwudziesta pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Inwestycji i Nieruchomości przed nami. Wśród wystawców z całej Europy i świata nie zabraknie także Konina. Nasze miasto zakwalifikowało się do udziału w tej imprezie jako jeden z nielicznych podmiotów województwa wielkopolskiego.

czytaj więcej
23-07-2018

Odwołane spotkanie z cyklu Prawo do przedsiębiorczości

Odwołane spotkanie "Prawo do przedsiębiorczości - małe firmy, wielkie zmiany".

czytaj więcej
12-12-2017

Przerwa techniczna

Wydział Obsługi Inwestora Urzędu Miejskiego w Koninie informuje, że w dniach 8-12 grudnia na stronie internetowej www.gospodarka.konin.pl prowadzone były prace konserwacyjne, które spowodowały trudności w korzystaniu ze strony internetowej. Za powstałe niedogodności przepraszamy.

czytaj więcej
14-03-2018

Targi Przedsiębiorczości po raz czwarty

Miasto Konin zaprasza przedsiębiorców do udziału w charakterze wystawcy lub zwiedzającego w IV Konińskich Targach Przedsiębiorczości pod hasłem Przemysł Spożywczy.

czytaj więcej
23-04-2018

Miasto znakuje tereny inwestycyjne

Miasto Konin oznakowało tereny inwestycyjne. Jedenaście tablic informacyjnych stanęło już na terenach, które czekają na inwestorów.

czytaj więcej