Przyjedź

<span>Przyjedź</span>

Zobacz

<span>Zobacz</span>

Zainwestuj

<span>Zainwestuj</span>

Aktualności gospodarcze


16-10-2017

Zakładasz firmę? Zgłoś się po dotację na start!

Nawet dwadzieścia trzy tysiące złotych dofinansowania na założenie własnej działalności gospodarczej można uzyskać w ramach projektu, do którego rekrutują pracownicy Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie.

czytaj więcej
16-10-2017

Pierwszy inwestor na Międzylesiu

Laser-Stal – to firma, która jako pierwsza zainwestowała na terenach Konin-Międzylesie. Przedsiębiorstwo istnieje w Koninie od siedmiu lat. Dotychczas działało na terenach konińskiej huty. W tym roku jednak zainwestowało we własną siedzibę i rozwój.

czytaj więcej
13-10-2017

Otwierasz własną firmę? Zapytaj się o dofinansowanie

Już 24 października odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące funduszy europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

czytaj więcej
10-10-2017

Współpraca się opłaca

III Konińskie Forum Lokalnej Gospodarki za nami. Udział w nim wzięli nie tylko przedsiębiorcy z Konina, ale całej aglomeracji konińskiej, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, a także instytucji otoczenia biznesu. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania było partnerstwo publiczno-prywatne.

czytaj więcej
03-10-2017

PARP wesprze przedsiębiorców

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości realizuje program dla przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, którego celem jest uzyskanie wsparcia na wdrożenie wyników prac B+R. Program skierowany jest dla firm działających w średnich miastach, takich jak Konin.

czytaj więcej
Przejdź do archiwum

Konin w liczbach


75 607
Mieszkańców miasta

84,4939
Hektarów terenów inwestycyjych

8045
Podmiotów gospodarczych

1 000 000 Powodów, by tu być